معرفی انواع خدمات سئو

سئو سایت

سئو داخلی سایت

قبل از از انجام هر گونه بهینه سازی و سئو برای سایت باید حتما از سئوی داخلی سایت مطمئن شد. انجام سئو و لینک های خارجی برای سایت هایی که استانداردهای سئو داخلی در آن رعایت نشده، تاثیر چندانی نخواهد داشت و چه بسا موجب جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود. منظور از سئو داخلی سایت انجام کارهایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می گردد. تعرفه سئو داخلی گروه طراحان وب 118بسیار مقرون به صرفه بوده و تمامی اصول و مقررات موتورهای جست و جو همچون گوگل را در آن درنظر می گیرد.

تعرفه سئو داخلی سایت

تعرفه پایه سئو داخلی سایت با توجه به وضعیت حال حاضر سایت و تغییرات مورد نیاز آن، متغیر است. این کار هم در قالب یک گزارش و هم در قالب یک پروژه اجرایی قابل تعریف است. لازم به ذکر است در قالب پروژه اجرایی نیز گزارش کاری در انتهای آن خدمت شما تقدیم خواهد شد. مهمترین کارهایی که در این نوع پروژه ها انجام می شوند عبارتند از:

 • سئو و بهینه سازی عنوان صفحات، کلمات کلیدی و متا تگ ها (Description، Robots و …)
 • سئو و بهینه سازی هدینگ صفحات (تگ های H1 و H2 و …)
 • افزایش سرعت سایت
 • بررسی و ویرایش کدهای منسوخ شده HTML
 • بهینه کردن حجم سایت
 • ساخت لینک داخلی در صفحات سایت
 • ساخت و بهینه سازی site map
 • ترکیب و فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت
 • بررسی URL های سایت و تصحیح آنها در صورت امکان
 • فعال کردن Gzip در سایت به منظور فشرده سازی داده های سایت
 • فعال کردن cash سایت
 • جلوگیری از اجرا شدن فایل های جاوا اسکریپت در زمان رندر شدن سایت
 • فعال کردن Htaccess. و تصحیح تنظیمات آن
 • بررسی وجود محتوای Flash و پنجره های Iframe در سایت
 • مرتب سازی ترتیب بارگزاری و اجرای فایل های CSS و Javascript
 • بهینه سازی تصاویر سایت (کاهش حجم تصاویر و نوشتن متن جایگرین (Alt) برای تصاویر)
 • ترکیب فایل های CSS
 • اضافه کردن Expires Headers برای انواع فرمت فایل های سایت
 • ثبت وبسایت در وبمستر گوگل
 • بررسی ریداریکت های اعمال شده در سایت
 • بررسی ویژگی Keep Alive
 • بررسی و تصحیح ایندکس و فالو بودن صفحات

سئو سایت

سئو خارجی سایت

پس از اصلاح سئوی داخلی نوبی به سئوی خارجی سایت می رسد. هزینه سئو خارجی سایت وابسته به تعداد بک لینک ها، کیفیت بک لینک ها و میزان فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی است. سئو خارجی شامل طیف گسترده ای از فعالیت هاست که یک سئوکار حرفه ای آنها را برای شما انجام خواهد داد. در حالت کلی سئو خارجی به تنهایی فایده زیادی نداشته و بهتر است که پروسه سئو سایت ترکیبی از سئو خارجی با سئو داخلی و فنی باشد

سئو سایت

انواع سئو سایت

هزینه نهایی سئو و بهینه سازی سایت بستگی به عوامل بسیاری است. برآورد تعیین قیمت نهایی سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و این عدد با توجه به آنالیز چند ساعته ای که صورت می گیرد، تخمین زده می شود. به بیان دیگر عبارت تعرفه سئو به این شکل که هزینه سئو یک کلمه کلیدی در سایت، عددی از پیش تعیین شده باشد، از نظر منطقی اشتباه است و اگر کسی قبل از بررسی سایت شما و بدون هیچ تحقیق میدانی برای سئو هر سایتی یک عدد مشخص داشته باشد، می بایست در صحت و صداقت گفته های آن شخص شک کرد.

عوامل موثر در سئو

 • میزان رقابت در بین کلمات کلیدی
 • عمر سایت و دامنه
 • وضعیت و میزان فعالیت رقبا
 • مقدار محتوای اختصاصی و کیفیت آنها
 • وضعیت و جایگاه فعلی سایت
 • تعداد کلمات کلیدی جهت سئو
 • تضمین جایگاه سایت بعد از اتمام قرارداد سئو
 • مشاوره، آموزش و پشتیبانی

اما تجربه ما نشان داده که بسیاری از کارفرماها با توجه به عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک کامل پروسه قیمت گذاری نیستند و صرفا یک عدد از ما میخواهند. اما این نوع قیمت گذاری های ثابت با توجه به رقابتی بودن فضای امروزی کسب و کارها از اعتبار ساقط است.

چرا که اگر فرضا سئوکاری با یک هزینه مشخص سایت شما را به رتبه یک گوگل هم برساند، این جایگاه دائمی نخواهد بود و پس از مدتی به واسطه فعالیت دیگر رقبا و عدم بروزرسانی سایتتان، با افت رتبه مواجه خواهید شد.

مشکل دیگری که این گونه قیمت گذاری ها دارد اینست که معمولا این سئوکارها با هدف رسیدن به صفحه اول گوگل، دست به هر کاری از جمله سئو کلاه سیاه و لینک سازی افراطی میزنند و این کارها معمولا عواقب خوبی در دراز مدت برای سایت شما نداشته و بسیار مشاهده شده که این گونه وب سایت ها  دچار جریمه گوگل شده اند.

همچنین کلمات کلیدی یک سایت برای کسب ترافیک و مشتری بیشتر تنها محدود به یک یا چند کلمه کلیدی خاص نبوده و در یک پروژه سئو مدرن، می بایست بر روی طیف وسیعی از کلمات کلیدی سرمایه گذاری کنید تا فرایند کاری از دید گوگل طبیعی تر و بهینه تر به نظر برسد.

به همین دلیل اگر به دنبال کسب نتایج ماندگار از سئو هستید، ما استفاده از خدمات سئو ماهانه را به شما پیشنهاد می کنیم.

سئو سایت

سئو ماهانه سایت

بعضی از وب سایت ها در زمینه سئو، قصد صرف بودجه مشخصی را دارند و جدا از هدفشان که رسیدن به صفحه اول گوگل است، بودجه محدودی در این زمینه دارند و می خواهند آرام آرام به هزینه کردن در این پروسه بپردازند. این نوع سیاست برای بسیاری از کسب وکارهایی که از یک محیط فیزیکی مانند یک فروشگاه در یک مرکز خرید برخوردارند، و بالطبع درامدی دارند و در کنار آن علاقه مندند در سال های آینده از وب سایت خود نیز مشتریانی کسب کنند، بسیار مناسب است.

صاحبین مالکین این گونه سایت ها در حال حاضر عجله و اشتیاقی برای کسب درامد از وب سایت ندارند، چرا که درامد خوبی هم اکنون دارند. آنها در آینده می خواهند به درامد خود افزوده و یا صرفا به شکل آنلاین فعالیت کنند. ما این نوع اهداف بلند مدت را بسیار تقدیر می کنیم، چرا که آینده نگری در آنها وجود دارد و همواره اعتبار سایتی که دارای سن بیشتری است، بالاتر می باشد.

پیشنهاد گروه طراحان وب 118 برای این افراد، طراحی سایت در ابتدا و سئوی آن در یک بازه زمانی طولانی تری است. اگر شما جز این دسته افراد هستید، می توانید بودجه مشخص خود را برای این کار تعیین کرده و تیم ما نیز یک برنامه بلند مدت برای شما مشخص می کند. صرف هزینه سئو در این کار می تواند به شکل ماهانه انجام شود و ما بر اساس این بودجه بهترین برنامه را برای شما آماده کرده تا با بهترین قیمت سئو و در زمان مشخصی به هدف خود برسید.

از مزایای این نوع سرمایه گذاری بر روی سئو، مشاهده پیشرفت کار و صرف هزینه سئو بر مبنای آن است. در این پروژه ها، شما به صورت ملموسی ارتقا آرام سایت خود را مشاهده می کنید و مطمئنا اعتماد بیشتری بین شما و سئوکار تان ایجاد می شود. همچنین از هزینه یک باره بر روی سئو خودداری کرده و بودجه بیشتری برای سایر کارهایتان خواهید داشت.

هزینه کردن ماهانه بر روی سئو برای سایت هایی که دارای کلمات رقابتی هستند و یا سایت هایی که در یک یا دو کلمه کلیدی در صفحه اول قرار دارند و قصد دارند در سایر کلمات کلیدی نیز آرام آرام در صفحه اول قرار گیرند نیز بسیار مناسب است.

از دیگر مزیت های صرف هزینه ماهانه بر روی سئو، سپردن بخش تهیه محتوا به ماست. یکی از موارد بسیار مهم در پروسه سئو، تهیه محتوا و به روز رسانی مرتب سایت از طرف کارفرماست. اما بسیاری از کارفرماها فرصت و تخصص چنین کاری را ندارند. در پروژه های ماهانه سئو می توانید این فرایند را به ما بسپارید تا سایت شما از نظر به روز رسانی نیز مشکلی نداشته باشد. در نظر داشته باشید که امروزه یک سایت بدون بخش تولید محتوا، نمی تواند در سئو موفق باشد.

سئو سایت

بسته های سئو ماهانه

نوع بسته خوب عالی ویژه

بررسی وب سایت

یافتن کلمات کلیدی

حداقل 15 کلمه کلیدی

حداقل 30 کلمه کلیدی حداقل 75 کلمه کلیدی
افزایش رتبه در کلمات کلیدی
آنالیز URL سئو
آنالیز بک لینک ها سئو
آنالیز و یافتن رتبه کلمات کلیدی
آنالیز محتوای تکراری
آنالیز ساختار وب سایت
آنالیز رقبا سئو

سئو داخلی

بررسی URL ها سئو
دوباره نویسی URL ها سئو سئو
بهینه سازی عنوان صفحه تا 10 صفحه تا 25 صفحه تا 60 صفحه
بهینه سازی متا تگ ها
بررسی انتخاب صحیح کلمات کلیدی
بهینه سازی انکر تکست سئو سئو
بهینه سازی متن جایگزین تصویر
ساختن صفحه 404 سفارشی
بهینه سازی تگ هدر
ساخت صفحه جدید تا 10 صفحه تا 20 صفحه تا 30 صفحه
بهینه سازی تگ کانونیکال سئو
بهینه سازی  robots.txt سئو سئو
بهینه سازی

و ساخت نقشه سایت

بهینه سازی کد ها سئو
بهینه سازی سرعت سایت
ساخت لینک های داخلی
رفع خطاهای 404

سنجش سازگاری وب سایت

چک کردن لینک های نامعتبر
چک کردن حجم صفحه سئو
چک کردن نمایش صحیح وب سایت در مرورگرهای مختلف سئو سئو

سئو خارجی

لینک سازی طبیعی
رپورتاژ آگهی سئو سئو
ساخت بلاگ

تولید محتوا

تولید محتوا تا 6000 کلمه تا 12000 کلمه تا 24000 کلمه
تولید محتوا

برای محصولات یا خدمات

تا 1000 کلمه تا 2000 کلمه تا 4000 کلمه

بررسی گوگل سرچ کنسول

ثبت وب سایت در گوگل سرچ کنسول
چک کردن خطاهای گزارش شده
ثبت نقشه سایت در گوگل سرچ کنسول
آنالیز بخش  Coverage سئو
آنالیز و رفع خطاهای مرتبط با ریسسپانسیو بودن وب سایت

سئو محلی

ثبت وب سایت در نقشه گوگل
امتیاز و کامنت گذاری برای کسب و کار سئو

گزارش گیری

آنالیز ترافیک سایت
گزارش تغییرات رتبه سایت
گزارش فعالیت های انجام شده

 

در صورتی که نیاز شما متفاوت از این بسته ها بوده و علاقه مند به ایجاد بسته ای سفارشی هستید، تماس حاصل فرمایید.

همچنین به همراه تمامی این پکیج ها، خدمات ارائه راهکارهای جدید سئو و همچنین پشتیبانی و مشاوره تخصصی سئو در ساعت های کاری ارائه می شود.